Salon ve oturma odalarının dekorasyonu.

Yönetici 23 Ekim 2013 2
Salon ve oturma odalarının dekorasyonu.

Salon ve oturma odası dekorasyonlarının vazgeçilmez mobilyaları koltuk takımlarıdır. Koltuk takımları dekorasyonun ana hatlarının oluşturulmasına, dekorasyon tarzının daha belirgin olarak yansıtılmasına yardımcı olur. Bu sebeple koltuk takımı seçiminde mobilya tarzının dekorasyon tarzı ile bütünlük içinde olması gerekir. Böylece salon ve oturma odası dekorasyonlarında daha etkileyici ve çarpıcı bir atmosfer yakalanabilir.

mikanos-klasik-koltuk-takimi (2)

Salon ve oturma odaları dekorasyonunda kullanılan koltuk takımları, odanın tüm görünümünü etkileyeceğinden, özel bir dikkatle seçilmelidir. Koltuk takımlarında aranan her özelliğe ve tercih edilen her tarza uygun modeller ile karşılaşmak mümkündür. Çeşitli seçim imkanları birbirinden farklı ihtiyaçların ve beğenilerin kolaylıkla karşılanmasına yardımcı olur.

baron-klasik-koltuk-takimi

Yeni dekorasyon tarzlarına uygun olarak üretilen koltuk takımlarını da bu seçimde göz önünde bulundurmak gerekir. Geniş seçim olanakları istenen her ayrıntının koltuk takımlarına da yansımasını sağlar.


2 Comments »

  1. pelin 28 Ekim 2013 at 12:05 - Reply

    oturma odaları evin en çok kullanılan alanı olduğu için dekorasyon yapılırken biraz daha rahatlık düşünülüyor ama salon takımlarında daha çok şıklık aranıyor.

  2. Zeynep Güzel 10 Kasım 2013 at 17:13 - Reply

    Resimdeki beyaz koltuk takımı çok kibar. İtalyan mobilyalarına benziyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica