Samsung Polaris Gardırop Tipi Buzdolabı

KALABALIK AİLELERİN YANINDA YER ALAN MARKA:SAMSUNG

Samsung’un kabalık aileler için tasarladığı yeni buzdolabı Polaris Gardırop tipi buzdolabı, geniş iç hacmi ve üstün özellikleriyle tüketicilerini kendine hayran bırakıyor

Son teknoloji ürünü  buzdolabı ince duvarlara ve üstün bir yalıtım özelliğine sahip. Bütün yiyecek ve içecekler tazeliğini koruyarak rahatça saklanabiliyor.
Space Max teknolojisi ile duvarları inceltilerek %30 daha geniş bir iç hacim sağlayan bu teknoloji sayesinde kullanılabilir iç alan 834 litrelik bir kapasiteye ulaşıyor. Ayrıca pratik içecek bölümü ile içecekler dolap kapısı açılmadan alınabiliyor.
Dual Tower LED Aydınlatma sayesinde dolabın her köşesinde bulunan led aydınlatmalarla dolapta sakladığınız her şeyi  kolaylıkla bulabilirsiniz.
Enerji Verimliliği; diğer buzdolaplarına oranla %9,4 daha fazla enerji sağlayan Samsung Polaris Gardırop Tipi Buzdolabı bütçeye katkıda bulunuyor. Ayrıca Digital İnverter Kompresör özelliği ile çok sessiz çalışıyor.
Fresh Doktor özelliği besinleri en taze şekilde saklanmasını sağlıyor. Fresh Doktor teknolojisi, buzdolabının içerisinde havayı temizleyerek yiyeceklerde bulunan bakterilerin de giderilmesini sağlıyor. Besinlerin tazeliğini % 6 daha fazla sürdüren bu teknoloji ile daha sağlıklı beslenmek mümkün.
Twin Cooling Plus teknolojisi atmosferin nemini koruyarak içinde bulunan besinlerin %70 oranında kokularının birbirine karışmasını önlüyor.
Üstün özellikleri ve şık tasarımıyla Samsung Polaris Gardırop tipi buzdolabı şimdilerin ve geleceğin en gözde beyaz eşyası olarak hayatımıza girdi. Tüketici memnuniyetini ön planda tutan Samsung yeni buzdolabıyla gurur duyuyor.