Tarkan’ın 4,5 Milyon Dolarlık Evi

 Tarkan’ın 4,5 Milyon Dolarlık Evi

MEGASTAR TARKAN GAYRİMENKUL YATIRIMINA DOYMUYOR.

Dünyaca ünlü sanatçı Tarkan, Londra’da 4,5 milyon dolarlık daire satın aldı.

Tarkan, ülkemizin en çok tanına ve en sevilen starıdır. Ünü yalnızca ülkemizde değil dünyada da oldukça fazla olan sanatçı doğal olarak en çok kazanan kişilerin başında gelmektedir. Alanında zirvede olan sanatçı sadece sanat yaşamı ile değil yaşadığı aşklar, kazandığı paralar ve satın aldığı gayrimenkullerle de gündeme gelmektedir. Çok kazanan sanatçılardan olan Tarkan, birçok ünlü sanatçı gibi yurtiçinde ve yurtdışından gayrimenkuller almaktadır.

Tarkan’ın bilinen menkulleri Tarabya’da ki villası, Polonezköy’de ki çiftlik evidir. Sanatçı, Beşiktaş’taki Trend Residence Barbaros’ta konut satın almıştır. En son konuşulan ise Tarkan’ın Londra’da aldığı evdir. Tarkan’ın 4,5 milyon dolarlık evigündemde oldukça yer alan haberler arasındadır.

tarkan-evi

Tarkan albüm çalışmaları için sık sık Amerika’nın yanı sıra İngiltere’ye de giden Tarkan, burada otelde kalmaktansa evde kalmayı tercih ettiği için İngiltere’de ev sahibi olmak istedi. İngiltere’nin başkenti Londra’da, Pan Peninsula Tower ’da daire satın alan sanatçının daire için 4,5 milyon dolar ödediği konuşuluyor.

New York’ta da evi olan Tarkan evlerinin dekorasyonu içinde oldukça fazla para harcamaktadır. Tarkan’ın 4,5 milyon dolarlık evi yatırım amacı ile olsa da oldukça güzel bir daire. İçi içinde oldukça para harcayan sanatçı en iyi dekoratörler ile çalıştığı söylenmektedir.

Direninin içini son teknolojik ürünler ile de döşeyen sanatçı mobilyaları da yine ünlü markalardan seçti. Tarkan aldığı bu son evi ile ünlü sanatçı Hülya Avşar’a da komşu oldu. Avşar, birkaç yıl önce Londra Pan Peninsula Tower’dan daire almıştı. Daire için Hülya Avşar, 1 milyon sterlin ödemişti. Londra’da ev sahibi olan ünlüler kervanına katılan sanatçılardan olan Tarkan evleri ve dekorasyonları ile en çok konuşulan ünlü sanatçılar arasında yer almaktadır. Sanatçı sadelikten ve yalınlıktan yana olduğunu da her fırsatta söylemektedir. Tarkan zevkini ve inceliğini evlerinin mobilyaları ve aksesuarları için de göstermektedir.