Tozlu Raflardaki Fotoğraflar Gün Işığına Çıkıyor

Yönetici 11 Ekim 2013 2
Tozlu Raflardaki Fotoğraflar Gün Işığına Çıkıyor

TOZLU RAFLARDAKİ FOTOĞRAFLAR ANI KÖŞELERİYLE DEKORATİF HALE GETİRLİYOR.

Dekorasyon alanındaki yenilikçiler bu kez de tozlu raflarda duran fotoğraflarımıza el attı. Yeni bir konsept yaratmak isteyen dekoreterler anı köşleriyle atıl durumdaki fotoğrafları gün ışığına çıkarıyor.

Herkesin evinde eski yıllardan kalan fotoğraflar, anılar vardır. Kimi zaman eğlenceli ve koyu sohbetlerin geçtiği bir mekanda çekilen kimi zamanda çocuklarımızın minik adımlarıdır çekilen fotoğraflar.

aksesuar_1

Misafirler geldiğinde raflardan indirilip anılar yad edilir. Peki her misafir geldiğinde raflardan fotoğrafları indirmek sizler için zor olmuyor mu? Her an yanınızda görmek isteyeceğiniz güzel anları yıların acımasızlığına terk etmek bizce hiç güzel bir şey değil.

Bizim bu serzenişimizi duyan Anı Köşesi 15 li fotoğraf çerçevesi ile bu serzenişimize derman oluyor. Dekoratif 15 li fotoğraf çerçevesi 10×15 cm boyunda. Beyaz rengi ile dikkat çeken fotoğraf çerçevesi ile anılarınızı tozlu raflardan kurtarabilir anılarınız her zaman sizin yanınızda olabilir.

aksesuar_2
Ekleyeceğiniz birbirinden güzel fotoğraflarla değişik bir dekorasyon köşesi yarayabilirsiniz. Çocuk odaların da kullanabileceğiniz anı köşesi miniklerin ruhsal gelişimine destek olabilecek fotoğraflarla süslenebilir ve hayal dünyalarına katkıda bulunabilirsiniz.


2 Comments »

  1. sude 24 Kasım 2013 at 19:35 - Reply

    fotoğraf arşivlemeyi çok severim. ev dekorasyonumda bu fotoğrafları tablo şeklindeki fotoğraf çerçevelerinde kullanırım. oldukça şık bir dekorasyon oluyor o zaman.

  2. zuhal 31 Ağustos 2015 at 17:16 - Reply

    yemek odalarında konsolun üzerine çok yakışır fotoğraflar çok hoşuma gider

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica