Türkiye’nin Ödüllü Klasik Mobilya Markası Asortie

 Türkiye’nin Ödüllü Klasik Mobilya Markası Asortie

Bütün dünyayı etkileyen Pandemi önlemleri gölgesinde gerçekleşen ödül töreninde, “Yılın En İyi Mobilya Markası” ödülüne layık görülen marka adına ödülü alan Yönetim Kurulu Üyesi Gafur Yılmaz, yıl boyunca yaptıkları yatırım ve çalışmaların karşılığını bu ödülle birlikte almanın haklı gururunu yaşadıklarını aktardı.

Asortie Mobilya, mobilya sektöründeki yarım asrı deviren deneyimiyle kaliteden ve özenden ödün vermeden çalışmalarının sürdürmesinin yanında “Yılın En İyi Mobilya Markası” ödülüne layık görüldü.  Asortie Mobilya ana sponsorluğunda dördüncüsü düzenlenen “Yılın En İyileri Ödül Töreni” gecesinde, “Yılın En İyi Mobilya Markası” ödülüne layık görülen Asortie Mobilya adına ödülü sektörde 52 yıllık deneyime sahip Yönetim Kurulu Üyesi Gafur Yılmaz aldı. Ödül töreninde konuşan deneyimli mobilya duayeni, Pandemi zorluklarına rağmen yıl boyunca istikrarlı şekilde devam ettirdikleri başarı grafiğini bu ödülle birlikte taçlandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını aktardı. Bütün dünyayı etkileyen Pandemi şartlarına rağmen ara vermeden gerçekleştirdikleri yatırım ve çalışmalarla bu ödüle layık görülen Asortie Mobilya adına konuşma gerçekleştiren Yönetim Kurulu Üyesi Gafur Yılmaz; “Asortie Mobilya olarak yaptığımız ihracatla Türk ürünlerinin kalitesini bütün dünyaya gösterdik. Gelecek yıllarda da üretime hız kesmeden devam edeceğiz. Tescilli bir dünya markası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Yarım asrı deviren deneyimi ve ilgili personeliyle İstanbul Masko Mobilya Kentindeki showroomunda hizmet vermeye devam eden Asortie Mobilya, geçmiş yıllarda ünlü İtalyan mimar Anacletto Mariani ile çalışarak, klasik mobilya ve avangart mobilya tasarımıyla sıklıkla kendinden söz ettiriyordu. Dünyanın 54 ülkesine el işçiliğinin eseri Türk mobilyalarını ihraç eden Asortie Mobilya’nın gelecek yıllardaki planları arasında ihracat yaptığı ülke sayısını 100’e çıkararak, sektördeki liderliğini sürdürmek bulunuyor.

Ödül Töreni Videomuzu buradan izleyebilirsiniz: