Yağmur Duş Başlıkları

 Yağmur Duş Başlıkları

Banyo yapmak, duş almak kısaca su ile haşır neşir olmak insanı rahatlatır. Sırf bu yüzden su masajları, hidro terapiler vardır.

Su kendi başına bir mucizedir evet ama banyo malzemeleri de buna destektir. Banyonun doğal bir tasarım olması hatta biraz kuru dal ya da saksı gibi malzemelerle zenginleştirilmesi sizin banyodan aldığınız keyfi ikiye katlayacaktır.

Banyodan keyif almanızı sağlayacak bir diğer önemli öğe de duş başlıklarıdır. Duş başlıklarınızın rahat olması, suyu eşit miktarda vermesi hem su tasarrufu açısından hem de banyo keyfi açısından önemlidir.

Son zamanlarda banyo dekorasyonunda doğal duş başlıkları bir hayli aşama kaydetmiştir. Yağmur duş başlıkları da bu başlıklarından en çok tercih edilenidir.

Yağmur duş başlıklarının delikleri ve başlığın hacmi geniştir. Bu bakımdan suyu size daha güçlü verir. Yağmur duş başlıkları, küvete ya da duş haznesine genelde 90 derece açıyla monte edilir. Buradaki amaç başlıklarda yağmur etkisi yaratmaktadır. Yağmur duş başlığının monte açısı değişebilir, bu tamamen kişisel bir tercihtir.

3-Renkli-Led-Dus-Basligi-Pilsiz-Calisir__34464734_0

117

led-ışıklı-şık-duş-başlığı