Yatak Odalarında Asortik Rüzgarlar: Arda Yatak Odası

 Yatak Odalarında Asortik Rüzgarlar: Arda Yatak Odası

AVANGARDE YATAK ODALARINDA 2013 ASORTİE KOLEKSİYONU

Yeni yıl koleksiyonlarının bir bir açıklanacağı şu günlerde Asortie Klasik Mobilya rakiplerinden bir adım öne çıkarak 2013 avangarde yatak odası koleksiyonunu sizler için açıkladı.

Klasik mobilyanın usta ismi Asortie Klasik Mobilya 2013 yılı için hazırladığı özel avangarde yatak odalarını sizlerin beğenisine sundu. 2013 yılının ilk demlerinin görüldüğü klasik takımları daha rakipleri tasarlamamışken 2013 koleksiyonunu showroomlarında sergilemeye başlayan Asortie rakiplerine bir kez daha fark attı.

Muhteşem Yüzyıl, İsyan , Harem dizilerinin etkisi ile birlikte avangarde mobilyaya yoğun bir ilgi başladı. Avangarde mobilya konusunda yılların duayeni olan Asortie Klasik Mobilya 2013 koleksiyonunda Arda Yatak Odası ile avangardenin tanımını bir kez daha değiştirdi.

arda-1

Zarif tasarımı ve elegan görünümü ile bir kuğuyu andıran Arda Yatak Odası Asortie Klasik Mobilya ‘ nın en gözde tasarımları arasında. Tamamen doğal ahşaptan üretilen Arda Avangarde Yatak Odası Asortie Klasik Mobilya’nın bir bütün olarak tasarladığı Arda Yemek Odası ve Arda Tv Sehpası ile kombin edilebiliyor. Antik krem renginin altın varak ile buluştuğu Arda avangarde yatak odası karyola, yatak başlığı, komodin, gardolap ve tuvalet masasından oluşuyor.

arda-2

Evinizin dekorasyonunda kullanılan renklere göre Asortie Mobilya tarafından şekillendirilebilen Arda Yatak Odasının yatak başlığı pentür işçiliği ile dikkat çekiyor. Asortie kalitesinden asla taviz verilmeyen pentür işçiliği ülkemizin önde gelen pentür ustalarının kaleminden çıkan desenleri taşıyor.

arda-3

Kalite ve konforun klasik ve avangarde takımlardaki adı olan Asortie Mobilya doğal ahşaptan el oyması tasarımları ile dikkat çekmekte.