Sade Çizgilerin Asaleti: Menekşe Yemek Odası

 Sade Çizgilerin Asaleti: Menekşe Yemek Odası

AVANGARDE YEMEK ODALARINDA GÜMÜŞ VARAĞIN İHTİŞAMINI TADIN

Avangarde yemek odalarında ince çizgilerin usta yorumcusu Asortie Klasik Mobilya Menekşe Yemek Odası ile sizleri tasarımın eşsiz dünyasına çağırıyor.

Klasik yemek odaları, klasik yatak odaları, tv üniteleri, klasik koltuk takımlarını zevkle incelikle işleyen bir adres düşünün. İnce çizgileri yepyeni teknolojileri buluşturan ama asla kaliteden ödün vermeyen bir isim. Bu adres kim diye düşündüğünüzde tüm soruların cevabı Asortie Klasik Mobilya. Masko 4B ‘de bulunan showroomuyla güler yüzlü hizmet anlayışla rakipleri arasında sıyrılan Asortie Avangarde yemek odalarını sizlerin beğenisine sunuyor.

Avangarde yemek odalarında konfor ve ergonomi birleştiren tasarımların öncüsü Asortie Klasik Mobilya tasarımlarında usta ellerin zerafetini yansıtıyor. Klasik mobilya’da iddialı olduğu kadar avangarde yemek odalarında da iddialı olan Asortie Klasik Mobilya 2013 Avangarde Mobilya koleksiyonunu sizlerle paylaşıyor. Oymalı, varaklı, pentürlü mobilyaların dikkat çektiği tasarım en gözde parçası ise Menekşe Yemek Odası.

avangarde yemek odasi

Menekşe Avangarde Yemek Odası evlerinde sade bir şıklık yaşatmak isteyenler için tasarlanmış. Her bir parçasının usta ellerden çıktığı anlaşılan Menekşe Yemek Odası avangarde mobilyaya farklı bir estetik kazandırmış.

Klasik mobilyalarında trendleri ihtişam ile uygulayan Asortie Menekşe Avangarde Yemek Odasında hayal edilenin dışında renk tercihi ile göz kamaştırıyor. Muhteşem rengini gümüş varaklarla tamamlayan Menekşe yemek odası beyaz lake uygulaması ve lükens ayakları ile evlerin en dikkat çekici unsuru olmaya geliyor.

avangarde yemek odasi-1

Minyon bir tasarıma sahip olan takımın sandalyeleri konforu ile kendinizi sadeliğin gizemli kollarına bırakacaksınız. Mükemmel el işçiliğinin minimalist uygulamalarının yansıtıldığı lake masa, konsol, vitrin ve sekiz sandalyeden oluşan takım Asortie tarafından istenilen renk ve ölçüde üretilebilmektedir.