Ahşabı Şekillendiren Avusturya Tasarımı Lamba:OAK

Yönetici 22 Ekim 2013 4
Ahşabı Şekillendiren Avusturya Tasarımı Lamba:OAK

AHŞABI ŞEKİLLENDİREN AVUSTURYALI’DAN OAK AHŞAP SARKITLAR

Doğanın tarif edilemez nimeti ahşap klasik mobilya,avangarde mobilya modern mobilya tasarımlarında sıklıklar kullanılmaktadır.

Ahşap ile çeşitli koordinasyonlar yapmayı seven Avusturyalı tasarımcılar aydınlatma sektöründe ahşap tasarımlara yer veriyor. Avusturalyalı tasarımcı Ross Gardam tarafından dizayn edilen ahşap sarkıtlar el ile şekil verilerek oluşturulmuş. Kullanıcı kullanım konusunda özgür bırakmak isteyen tasarımcı sarkıtın üzerinde yerleştirdiği yuvarlak bir aparat sayesinde sarkıtı dilerseniz yukarıya dilerseniz de sararak kullanabiliyorsunuz.

1 2

Ürün herkesin evinde kullanılabilmesi amacıyla tek bir boyutta tasarlanmış. Üç ayrı renk seçeneğinin olduğu Oak ahşap sarkıta bütünlük içinde bir rozans uygulanmış. Enerji tasarruflu ampulle kullanılması önerilen Oak Ahşap Sarkıt ile klasik dizayndaki evinizin dekorunu tamamlayın.

3 4 5
Oak Ahşap sarkıtı beğenmediyseniz ve daha çok klasik tarzda bir avize arıyorsanız sizlere tavsiyemiz Asortie‘nin on dört kollu şaton avizesi olacaktır. Klasik mobilya konusunda hünerlerini konuşturan Asortie Klasik Mobilya kendi üretimi olan avizeler ile de göz kamaştırıyor.

Klasik koltuk takımı, klasik yatak odası, klasik yemek odası takımlarını kendi imalatı olan avizeler ile tamamlayan Asortie’nin aydınlatma üniteleri klasik mobilyaları gibi çok şık. Asortie’nin geniş ürün yelpazesinden olan on dört kollu şaton avize ise Asortie müşterileri için özel olarak üretilmiş.

Osmanlı motifleri ile zenginleştirilen avize kristal taşlar ile zenginleştirilmiş. Cam fanusların farklı bir hava kattığı avize kullanıcının isteğine göre farklı özelliklerde ve farklı ölçülerde üretilebiliyor.


4 Comments »

 1. nagehan 20 Kasım 2013 at 11:03 - Reply

  ahşap avize modelleri çok hoşuma gitti. hem sıradışı bir görünümler var hem de oldukça şık görünüyor.

 2. zehra 7 Aralık 2013 at 23:57 - Reply

  ev dekorasyonunda farklılığı her zaman sevmişimdir. bu tarz ahşap avize modelleri de çok hoşuma gitti. zaten ev dekorasyonu bir bütün olarak değerlendirildiği zaman avizelerin önemi daha çok anlaşılıyor. özellikle halı perde avize gibi aksesuarlar ev dekorasyonunu tamamlayıcı nitelikte oluyor.

 3. ismail 31 Mayıs 2015 at 21:12 - Reply

  Herşey iyi hoş ama bu ürünleri nerden bulabileceğimiz hakkında en ufak bi bilgi göremiyorum. İnternetten güzel tasarım bulup paylaşmakla bitmiyor bu iş. Ürüne nasıl ulaşacağımızı da söylemeniz lazım

 4. berkay 24 Ağustos 2015 at 19:28 - Reply

  ev dekarasyonunda ahşap avize modelleri pek şık değil bana göre

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica