Asortie İle Kendinizi Değerli Hissedin

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Asortie İle Kendinizi Değerli Hissedin

ASORTİE ŞIK TASARIMI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan Asortie Mobilya, şık tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor. Dört katlı binanın ön cephesini oyma motifleri ile süsleyen Asortie çok uzaktan dahi ilgi çekiyor.

Mağazanın taç kısmında ise yoğun ihracat yaptığı ülkelerin bayrakları farklı bir hava katmış. Mağazanın içi kelimenin tam anlamı ile harika. Her bir mobilya için ayrı bir teşhir oluşturulmuş. Bu da ziyaretçilerin mobilyaları daha net bir şekilde incelemesine neden oluyor.

bizkimizdd

Mağazadaki ilgi ve alaka, satış temsilcisinden servis elemanına kadar herkesin güler yüzlü ve saygılı olması dikkatlerden kaçmıyor. İkram edilen birbirinden farklı Osmanlı şerbetleri ise insanın ağzından unutulmaz bir tat bırakacak cinsten.

dis[1](1) q

Mağazaya girdiğiniz andan itibaren bir kral gibi karşılanıyor ve bir kral gibi uğurlanıyorsunuz. Her şeyden önce sizi ayakta karşılıyorlar. Mağazadaki hoş bambu kokusuna benzer koku dikkatimizi çekiyor. Sorduğumuzda uzak doğudan geldiğini ve sadece Asortie mağazasına özel olduğunu öğrendiğimiz koku unutulacak cinsten değil. Asortie Mobilya, gerçekten mükemmel bir mağaza.


One Comment »

  1. Hatice Yıldız 29 Kasım 2013 at 10:28 - Reply

    Asortie mobilya sadece tasarladıkları mobilya ile değil aynı zamanda müşteriye karşı gösterdikleri ilgi ve güleryüz ile de gerçekten on numara bir marka.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica