Yatak Odalarının Kıymetlisi Yatak Başlıkları

 Yatak Odalarının Kıymetlisi Yatak Başlıkları

Yatak Odalarında Eskiye Dönüş Yatak Başlıkları İle Şekilleniyor

Eskiye duyulan özlemlerin yatak odalarına yansıyan şekli klasik yatak başlıkları yatak odalarını süslemeye başladı.

Gelişen teknoloji ile birlikte şehir yaşamı farklı bir hal almıştır. Bu durum yatak odalarını sadece giyinme amaçlı olmaktan çıkarıp hayatlarımızın tam merkezi haline getirmiştir. Kimi zaman bir ofis kimi zaman ise film izlemek gibi fonkisyonlarıyla kullandığımız yatak odalarının unutulmaya başlayan bir değeri yatak başlıklarıdır. Yatak başlıkları bir yatak odasının tüm karakterini yansıtmaktadır. Yatak başlığı ile işgli sizlere vereceğimiz bilgi ise yatak odasının bütünlüğünün korunmasına ile ilgili olacaktır. Yatak odanızı oluşturuyorsunuz ve odanızda ahşap unusrlar kullandınız. O zaman yatak başlığınızı da uym sağlamak adına ahşap seçmelisiniz.

yatak-basliklari

Ahşap malzemden yapılan yatak başlığınızın rengi mobilyalarınızla zıt bir tonda tercih edileblir. Koyu tonları tercih ettiğiniz yatak odanızda parlak bir kırmızı tüm dikkati yatağınıza yönelteceği gibi kırmızının sıcaklığını da sizlere yansıtacaktır.

klasik-yatak-basligi

Şık ve elegan görünümlü bir yatak odası hayal ediyorsanız yatak başlığınızın bir kısmını asimetrik şekilli bir kumaş ile kaplayın. Göreceksiniz ki bu kaplama odanıza farklı bir hava katacak.Son yılların trend tarzı eskitme yatak başlığı ile farklı ve klasik bir görünüm elde edebilirsiniz.

imagesCAQGYBJC