İstikbal Brillance Yatak Odası Takımı

 İstikbal Brillance Yatak Odası Takımı

İstikbal Mobilya Beyazın Şıklığını Yatak Odalarıyla Buluşturdu.

Yatak odalarında son trend beyaz yatak odalrı İstikbal kalitesi ile birlikte sizlerle buluşuyor.

Beyazın iç açıcı şıklığı ile günü karşılamak isteyenler için rüya gibi bir yenilik.Brillance Yatak Odası, ince motifler, göz alıcı figürlerle süslenmiş, hem klasik hem modern bir şıklık. Göz alıcı tuvalet masasından LED aydınlatmalı gardırobuna, geniş şifoniyerinden çekmece ve dolaplardaki stoplama mekanizmasına şıklığı her ayrıntısıyla yaşamanız için tasarlandı.

brillance-yt-odasi

Brillance Yatak Odası tamamen beyaz uygulamalı rengi, modern ve klasik çizgilerin birleştiği avangart tasarımı ile üst düzey bir tasarıma sahiptir.Brillance Yatak Odası birbirini tamamlayan figürlü krom kulpları, lükens ayakları, takımla uyumlu döşemeli başlığı ve gardırop kapaklarındaki figür işlemeleri ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Brillance Yatak Odası takımı, görsel zenginliğin yanında işlevselliği ve fonksiyonu da beraberinde sunan bir takımdır.

brillance-yt-odasi8

Brillance Yatak Odası takımı,ürünümüzün tüm kapak ve çekmecelerinde stoplama özelliği bulunmaktadır.Özellikle gardırop içlerindeki askı aparatlarında bulunan ve kapak açılınca sensörleri sayesinde kendiliğinden yanan led aydınlatmaları ve takımı bütünleyen tuvalet aynasının, figürlü kısımda bulunan led aydınlatmaları sayesinde ürüne fonksiyonellik katılmıştır.Brillance Yatak Odası Takımı 1 adet gardırop(6 kapaklı /sürgü kapaklı)  1 adet karyola veya baslık, 1 adet tuvalet masası, 1 adet tuvalet aynası, 2 adet komodin ve  1 adet sandalyeden oluşmaktadır. Ayrıca şifonyer opsiyonel olarak tercih edilebilmektedir.