Klasik Yatak Takımlarında Asortik Çizgiler

 Klasik Yatak Takımlarında Asortik Çizgiler

Osmanlı Saray Mobilyaları Evinize Getiren Tasarımlar Asortie Mobilya’da.

Televizyonlarda birkaç sezondur boy gösteren Osmanlı dizilerinde Klasik Yatak Odaları Asortie mobilya ile ayaklarınıza kadar geliyor.

Kendinizi saraylarda hissettiğiniz Klasik Yatak odalarını sizlere tanıtmaya başlayacağız. Klasik yatak odalarında ilk durağımız Masko Asortie firması olacak. Klasik ve avangarda tarzda mobilya üretimiyle öne çıkan firma yeni bir yatak odası takımı üretti. Milano Klasik Yatak Odası sahip olduğu sadelik ve zarafet ile yatak odanıza muhteşem bir hava kazandıracak. Beyaz zemin üzerine el emeği ile işlenmiş altın varak uygulamaları ile takıma farklı bir zarafet katılmış.

klasik-yatak

Kullanıcıların isteklerine göre farkı renk ve ölçü seçeneklerinin de olduğu Mİlano Yatak Odası, uzun yıllar eskimeyecek mükemmel bir tasarıma sahip. Altı kapılı gardolap, karyola, iki adet komodin ve aynalı şifonyerden oluşan takıma istenirse çamaşırlık ve benc de ilave edilebiliyor. İki farklı yatak başlığının kullanıldığı yatak odası tasarımında, müşterilerin isteğine göre cibinlik uygulaması da yapılabiliyor. Daha fazla sadelikten yana olanlar için ise altın varak yerine gümüş varak uygulaması tercih ediliyor.

b438158c45d41b628c685ab1ae38e2[1]

Milano Yatak Odası takımında birden fazla yatak başlığı modeli kullanılabiliyor. Farklı seçenekleri ile müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutan Asortie mobilya sahip olduğu kalite anlayışla çizgisinde istikrarlı bir şekilde ilerliyor.