Banyolara Renk Katan Desenli Lavabo Modelleri

Yönetici 11 Ekim 2013 2
Banyolara Renk Katan Desenli Lavabo Modelleri

BANYOLARIN FÜTÜRİSTİK VE ELEGAN HAVASI BANYO LAVABOLARI

Banyolara fütüristik ve elegan bir hava kayan banyo lavaboları şık modelleri ile banyolardaki yerini alıyor

Evin pek çok odasına göre banyo dekorasyonu biraz daha zorlayıcıdır. Diğer odalarda olduğu kadar çok mobilya ve aksesuar kullanma şansınız olmadığından banyoya stil katmak ve burayı kendi tarzınıza uygun biçimde süsleyebilmek için elimizde var olan öğeleri güzel değerlendirmek gerekir. Desenli lavabo modelleri dekoratif özellikleri sayesinde banyoyu süsleme yükünü epey hafifletebilir.

İlk bakışta kullanmaya kıyamayacak kadar zarif ve şık görünen desenli lavabo modellerinden banyo dekorasyonuna katkısının büyük olacağına hiç şüphe yok. Yine de birkaç öneriyi dikkate alarak desenli lavabonun etkisini biraz daha öne çıkarabilirsiniz.

banyo-1

Desenli lavabo ve batarya

Seçtiğiniz desenli lavabonun tarzı klasik olsa bile modern tasarımlı bataryalardan biriyle eşleştirebilirsiniz. Buradaki fotoğraflarda bu tip eşleştirme örnekleri görebilirsiniz. Buna karşın batarya rengi ile desen renklerinin birbiriyle uyumlu olması daha iyi olur. Altın sarısının hakim olduğu desenli bir lavaboyu yine altın rengi bir armatürle kullanmanız en iyi sonucu verir.

banyo-2

Banyo Aksesuarları
Böyle şık bir lavabonun dekoratif özelliğini öne çıkarmak istiyorsanız banyo aksesuarı seçerken daha sade modellere yönelebilirsiniz. Yan yana farklı desenleri bir araya getirmek çoğu kez dağınık, kalabalık bir görüntüye neden olur. Çok benzer desenli bir sabunluk takımına rastlamadığınız sürece tek renk, düz ya da seyrek desenli ürünler bu lavabolara daha çok yakışacaktır.

banyo-3


2 Comments »

  1. nagehan 19 Kasım 2013 at 10:01 - Reply

    tabak şeklindeki desenli lavabo modelleri harika görünüyor.

  2. enise 6 Aralık 2013 at 10:15 - Reply

    banyo dekorasyonu bir bütün olarak değerlendirildiği zaman sadece banyo dolapları değil bunun yanında banyoda yer alan en küçük aksesuarlara kadar detaylıca düşülmesi gerek. bunlardan birtanesi de lavabo modelleri. lavabo modelleri ne kadar dıradışı ve kullanışlı şık bir model olursa o kadar iyi derecede katkı sağlamış olur banyo dekorasyonuna.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica