Banyolara Renk Katan Desenli Lavabo Modelleri

 Banyolara Renk Katan Desenli Lavabo Modelleri

BANYOLARIN FÜTÜRİSTİK VE ELEGAN HAVASI BANYO LAVABOLARI

Banyolara fütüristik ve elegan bir hava kayan banyo lavaboları şık modelleri ile banyolardaki yerini alıyor

Evin pek çok odasına göre banyo dekorasyonu biraz daha zorlayıcıdır. Diğer odalarda olduğu kadar çok mobilya ve aksesuar kullanma şansınız olmadığından banyoya stil katmak ve burayı kendi tarzınıza uygun biçimde süsleyebilmek için elimizde var olan öğeleri güzel değerlendirmek gerekir. Desenli lavabo modelleri dekoratif özellikleri sayesinde banyoyu süsleme yükünü epey hafifletebilir.

İlk bakışta kullanmaya kıyamayacak kadar zarif ve şık görünen desenli lavabo modellerinden banyo dekorasyonuna katkısının büyük olacağına hiç şüphe yok. Yine de birkaç öneriyi dikkate alarak desenli lavabonun etkisini biraz daha öne çıkarabilirsiniz.

banyo-1

Desenli lavabo ve batarya

Seçtiğiniz desenli lavabonun tarzı klasik olsa bile modern tasarımlı bataryalardan biriyle eşleştirebilirsiniz. Buradaki fotoğraflarda bu tip eşleştirme örnekleri görebilirsiniz. Buna karşın batarya rengi ile desen renklerinin birbiriyle uyumlu olması daha iyi olur. Altın sarısının hakim olduğu desenli bir lavaboyu yine altın rengi bir armatürle kullanmanız en iyi sonucu verir.

banyo-2

Banyo Aksesuarları
Böyle şık bir lavabonun dekoratif özelliğini öne çıkarmak istiyorsanız banyo aksesuarı seçerken daha sade modellere yönelebilirsiniz. Yan yana farklı desenleri bir araya getirmek çoğu kez dağınık, kalabalık bir görüntüye neden olur. Çok benzer desenli bir sabunluk takımına rastlamadığınız sürece tek renk, düz ya da seyrek desenli ürünler bu lavabolara daha çok yakışacaktır.

banyo-3