Çocuklarınıza Eğlenceli Mekanlar Yaratın

Yönetici 11 Ekim 2013 1

Dekorasyon ciddiye alınması gereken bir konudur. Dekore edeceğiniz alanın o alanın kime ait olduğu çok önemlidir.Önem sırasının en üst basamağınaysa ise çocuklarınızın odasını almalısınız..

Nazlı çiçekler gibi olan çocuklarımız için bütçeye hem de gönüllere uygun artık o kadar çok seçenek var ki .  Çocuklar için oda dekorasyonu yaparken odalar sizin değil çocuklarınızın tarzını yansıtmalı. Kendilerini rahat ve o odaya ait hissetmeleri için dekorasyonda onların fikrini mutlaka almalısınız.

Son dönemlerde artan bilgisayar oyunları sektörü çocuk odalarının dekorasyonuna da yansıdı. Malum olan bir gerçekte çocukların bilgisayar oyunlarını çok sevdiğidir. Yeni gelişen çocuk odası modelleri sizlerinde çok iyi bildiği Packman, Mario vb. oyun kahramanları. Sevimli yumurcakların odalarını süsleyen bu kahramanlar oda dekorasyonunda  yeni bir çağ başlatıyor.


One Comment »

  1. hatice duru 4 Mart 2014 at 09:35 - Reply

    çocuklar için yapılan dekorasyonlarda bence tamamen çocukların istek ve arzularına göre hareket edilmeli. sonuçta odada vakit geçirecek olan onlar.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica