Dilsiz Uşaklar Dile Geldi

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Dilsiz Uşaklar Dile Geldi

DİLSİZ UŞAKLAR İLE SALON DEKORASYONU NASIL YAPILIR

Dilsiz uşak askılıklar yenilikçi tasarımları ile salon dekorasyonlarının vazgeçilmezi oldu.

Farklı dekorasyon stillerini evimize getiren çılgın tasarımcılar dilsiz uşaklara lisan öğretiyor. Salon dekorasyonlarında farklılığı değişik objeler ile sağlandığı şu günlerde dilsiz uşaklar kazandıkları işlevler ile sizlerin kapısını çalıyor. Eskiden sadece kapı arkalarında kıyafetleri asmak için kullanılan askılıklar farklı kombinasyonlar ile işlev kazanıyor.

Yeni tasarımların öncü ismi Tepe Home dilsiz uşağa saat kullanmasını öğretiyor. Dilsiz uşaklar üzerinde yer verdiği saat aksesuarı ile dikkatleri üzerine çeken Tepe Home yeni tasarımıyla farklılık arayanların aradığı adresi oldu. Dilsiz uşakları tel örgüyle kaplayarak onları portmanto kıvamına getiren ve siyah rengin asaletini yansıttığı takımı ile Tepe Home dekorasyonda bu sene konuşulacak markalar arasında girdi.

1 2

Ressamların şövalyelerinden ilham alındığı belirtilen Bo Concpet askılık baharı evinize taşıyan yeşiller ve asilliğin rengi siyahlar ile sizleri şaşırtacak. Mat siyah lakeden yapılan Bo Concpet Askılık ile hol dekorasyonunda farklılık yaratın.

1
İngiliz stilini evlerinde uygulamak isteyenleri çağıran New England mistik stili harmanladığı pirinç askılığı ile sizlerin karşısına çıkıyor. Pirinç askılıklı retro askılık klasik çizgileri tercih edenlerin evlerinde yer vermesi gereken önemli bir aksesuar.

Evinizin her şeyi Ikea masif ahşap tasarımlı dilsiz uşağı ile satış rekoru kırmaya hazırlanıyor. Ikea ‘da en çok tericih edilen ürünler arasında yer alan Tjusing askılık farklı yapısı ile evlerinize şıklık katıyor.

Turuncunun enerjisini sizlere yaşatmak isteyen Bilgili Mobilya Vestree ile kaktüs formuyla dikkat çekiyor. Çöllerin farklı bitkisi kaktüsün görüntüsüne büründürülen Vestree evlerinizin havasını değiştirecek.

Kaynak : Evim Dergisi,Kasım 2012


One Comment »

  1. sercan 5 Mart 2014 at 16:36 - Reply

    öğrenciyken bu tarz bir ayaklı askılığımız vardı o kadra çok işe yarıyordu ki. zaten gelen giden arkadaşlarımız eksik olmazdı kışın montlardan askılığın kendisi görünmezdi 🙂

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica